НБУ і Центробанк Польщі обговорили умови надання техдопомоги українському регулятору


НБУ і Центробанк Польщі обговорили умови надання техдопомоги українському регулятору

Національний банк і Центробанк Польщі обговорили умови надання техдопомоги українському регулятору.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби НБУ.

У Нацбанку пройшла установча зустріч з представниками Національного банку Польщі, на якій обговорювалося надання технічної допомоги українському регулятору в 2016-2018 роках.
Представники польської сторони підтвердили свою підтримку реформам, які впроваджує Національний банк України, і озвучили можливі сфери, в яких готові надавати експертну та консультаційну допомогу українським колегам.

Згідно з прийнятою Центробанком Польщі в грудні минулого року “Програмою технічного співробітництва 2016” Україна увійшла до списку країн-пріоритетних партнерів, що мають доступ до розширеного формату співпраці.

Напрямками надання технічної допомоги для країн-партнерів центробанку Польщі увійшли: монетарна політика та її інструменти; фінансова стабільність; платіжні системи; статистика; грошовий оборот, випуск валюти; управління резервами в іноземній валюті; управління фінансовими ризиками.

Національний банк розглядає проекти технічної допомоги як можливість досліджувати успішний досвід інших центральних банків і знайти вірні рішення до конкретних проблем і завдань.

Нагадаємо, Національний банк України співпрацює з низкою центральних банків світу, таких як центральний банк Австрії, Нідерландів, Франції, Швеції, Німеччини та інших країн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua