З 1 березня пачка сигарет може коштувати мінімум 17 гривень, - експерт


З 1 березня пачка сигарет може коштувати мінімум 17 гривень, - експерт

Найближчим часом Кабінет Міністрів відповідно до повноважень, які надала Верховна Рада, поряд з максимальними роздрібними цінами може ввести правило установки мінімальних роздрібних ціни на сигарети.

Про це заявив президент ГО «Національна організація роздрібної торгівлі» (НОРТ) Юрій Бондарєв.

За його словами, рівень 16-17 гривень за пачку є досить прийнятним.

«Ми очікуємо, що з 1 березня сигарети коштуватимуть з урахуванням роздрібного акцизу не менше 17 гривень за пачку», – зазначив Бондарєв.

Президент НОРТ впевнений, що введення мінімальної ціни на рівні 17 гривень ставить усіх у рівні конкурентні умови.

«Насправді всі виробники виграють, якщо цінові війни зупиняться, а роздріб отримає достатній ресурс – скажімо, хоча б більше 10% від фінальної ціни. Ці ресурси з боку роздробу зможуть піти на розвиток бізнесу, організацію нових зручних для споживачів форматів торгівлі і, що найважливіше, створення нових робочих місць», – зазначив Бонадрев.

За його словами, для роздрібної торгівлі постійні цінові коливання сигарет, які є підакцизним товаром, досить серйозна проблема, яка пов’язана з прогнозуванням продажів, з ускладненим процесом управління запасами, наявністю одного і того ж продукту за різними цінами.

Крім того, президент НОРТ підкреслив, що цінові війни призводять до зниження бази оподаткування сигарет і, відповідно, надходжень до бюджету України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «З 1 березня пачка сигарет може коштувати мінімум 17 гривень, - експерт» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua