0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Ізраїльські компанії оголосили про відкриття нових великих покладів газу в Середземному морі


Ізраїльські компанії оголосили про відкриття нових великих покладів газу в Середземному морі

Альянс ізраїльських компаній, що проводять розвідувальні роботи на ізраїльському шельфі Середземного моря, оголосив про виявлення великих покладів газу в обсязі 8,9 трлн куб. футів, повідомляють арабські ЗМІ.

Isramco Negev і Modiin Energy повідомили, що відкриті запаси знаходяться в межах родовищ Даніель-Схід і Даніель-Захід в 85-115 км на північний захід від Ашдода.

Тим часом видання наводить думку аналітиків, які вважають передчасними заяви про відкриття нових запасів і пропонують почекати приблизно рік для організації фінансування та проведення робіт з розвідувального буріння.

Згідно оптимістичними оцінками експертів, на території Даніель-Схід залягає близько 1,1 трлн куб. футів газу з часткою ймовірності від 38 до 43 відсотків, на Даніель-Захід – 7,8 трлн куб. футів з часткою ймовірності від 24-57%.

Isramco Negev і Modiin Energy мають відповідно 75 і 15% в проекті Даніель.

Isramco Negev є одним з партнерів по розробці великого ізраїльського шельфового родовища Тамар з запасами 300 млрд куб. м газу з часткою участі 28,75%.

Після оголошення про відкриття нових запасів акції Modiin Energy на Тель-Авівській вій біржі (TASE) злетіли на 439%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування