Гаманець Одеси: Куди пішли гроші


Гаманець Одеси: Куди пішли гроші

Одеська міськрада відзвітувала про виконання міського бюджету за 2015 рік. У муніципальному департаменті фінансів заявили, що всього за минулий 2015 рік до бюджету надійшло 5,683 млрд грн. Місто виконало річні планові показники за всіма джерелами загального фонду бюджету і витратило 97,3% від затверджених призначень.

Так, із загального фонду 1,607 млрд грн витратили на зарплати співробітникам бюджетних установ, 214,2 млн грн – на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, 81,7 млн грн – на придбання медикаментів для міських лікарень.

“Велика увага приділялася соціальному захисту населення. Для щоквартальної допомоги непрацюючим пенсіонерам на купівлю хлібобулочних виробів виділили 30,9 млн. грн, а на щомісячну дотацію для розрахунків за опалення – 15,5 млн грн. Їх отримали родини, які звернулися за субсидією”, – пояснили міські фінансисти і додали, що більша частина витрат припала на соціально-культурні установи (освіта – 1,058 млрд грн, охорону здоров’я – 778,7 млн грн, культура і мистецтво – 111 млн грн, фізкультура і спорт – 22,9 млн грн).

“Що стосується коштів спеціального фонду бюджету міста, то найбільшу питому вагу становили витрати за рахунок бюджету розвитку – 80,5% (993, 5 млн грн). Ці кошти, серед іншого, направили на ремонт і реконструкцію доріг, капітальне будівництво, ремонт установ соціально-культурної сфери, будівництво дитячих поліклінік та придбання медичного та іншого обладнання”, – відзвітували в міському департаменті фінансів. За словами його співробітників, в 2015 році також виплатили муніципальну позику 2007 року в розмірі 128 млн грн. “Це позитивно позначилося на кредитному та інвестиційному рейтингах Одеси”, – говорять в муніципалітеті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua