Порошенко виключив металургію з числа пріоритетних галузей України


Порошенко виключив металургію з числа пріоритетних галузей України

Металургія випала з числа пріоритетних галузей української економіки, так як вимагає великих інвестицій, вважає президент України Петро Порошенко.

“Сьогодні український АПК є пріоритетною галуззю, IT-індустрія. Енергозбереження, модернізація об’єктів енергопостачання, інвестиції в ядерну енергетику, гідроакумулюючі (потужності – ред.). А металургія? – Більше ні, вимагає великих інвестицій”, – сказав П.Порошенко на прес -конференції в Києві в четвер.

Глава держави також відзначив в числі пріоритетів розвиток військово-технічного співробітництва і військово-промислового комплексу.

“В умовах глобальної дестабілізації попит на продукцію українського ВПК, яка, на жаль, (не було б щастя та нещастя допомогло) має унікальний бойовий досвід величезний, і інвестиції в ці галузі є дуже корисними”, – пояснив П.Порошенко.

Він додав, що зі зміною менеджменту та підходів з’явилися перспективи в українському авіабудуванні, а інтерес до його продукції проявляють багато країн, у тому числі Азербайджан, Іран і Саудівська Аравія.

Президент підкреслив, що ключовою стратегією для нього є імплементація Угоди про асоціацію та про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі (DCFTA) з ЄС, яка дозволить відкрити європейські ринки і залучити європейські інвестиції, а також здійснити необхідне реформування української економіки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua