Порошенко заявляє про передачу своєї частки в "Рошен" в незалежний "сліпий" траст


Порошенко заявляє про передачу своєї частки в "Рошен" в незалежний "сліпий" траст

Президент Петро Порошенко заявив про підписання цього року договору, за яким він передав свою частку в корпорації “Рошен” в незалежний “сліпий” траст.

“Що передбачає цей траст? Перше, на весь час моєї каденції як президента ні я, ні ніхто інший не може цей траст розірвати. Друге: за цим договором жоден моя підпис, жодна моя вказівка не мають жодної юридичної сили. В якості управителя цього трасту призначений респектабельний іноземний банк першої категорії, який буде володіти, контролювати і управляти активами”, – сказав він журналістам на прес-конференції в четвер.

Президент запевнив журналістів, що стандарти “сліпого” трасту використовуються європейськими та американськими провідними політиками в ідентичних ситуаціях і є єдиним інтересом усунення конфлікту інтересів.
П.Порошенко зазначив, що банк, який є управителем трасту, має також довіреність на чотири роки на переговори про продаж активів.

За його словами, наступним після “Рошена” на управління трастом буде переоформлено Міжнародний інвестиційний банк, в якому йому належить 60%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua