Прибуток і виручка JPMorgan перевершили прогноз в IV кварталі


Прибуток і виручка JPMorgan перевершили прогноз в IV кварталі

Найбільший американський банк JPMorgan Chase & Co. збільшив прибуток у четвертому кварталі на 10%, зокрема, завдяки хорошим результатам інвестиційно-банківського підрозділу.

Як повідомляється в прес-релізі банку, його чистий прибуток у жовтні-грудні склав $ 5,434 млрд, або $ 1,32 у розрахунку на акцію, проти $ 4,931 млрд, або $ 1,19 на акцію, отриманих за аналогічний період роком раніше.

Виручка підвищилася до $ 23,747 млрд з $ 23,549 млрд, тобто на 0,8%.

Опитані Thomson Reuters аналітики в середньому оцінювали прибуток банку на рівні $ 1,25 на акцію при виручці в $ 22,89 млрд..

Резерви JPMorgan на покриття можливих збитків за кредитами в четвертому кварталі збільшилися на 49% – до $ 1,3 млрд.

Чистий прибуток корпоративно-інвестиційного банку (CIB) JPMorgan підскочив на 52% – до $ 1,748 млрд, в основному, за рахунок зменшення судових витрат. При цьому виручка знизилася на 4,3% і склала $ 7,069 млрд..

Чистий прибуток роздрібного підрозділу (CCB) впав на 20,6% відносно четвертого кварталу 2014 року і склала $ 550 млн, виручка знизилася на 0,6% – до $ 1,76 млрд.

На попередніх торгах в четвер акції JPMorgan подорожчали на 0,7% після опублікування звітності.

З пікового значення, досягнутого в липні минулого року, ринкова вартість банку впала на 19%. У поточному році курс цінних паперів опустився на 13% в порівнянні зі зниженням фондового індексу KBW Nasdaq, у розрахунок якого входять банківські акції, на 11%.

Банк JPMorgan Chase заснований в 1799 році, є одним зі світових лідерів у сфері надання інвестиційних банківських послуг та послуг довірчого управління. В даний час банк веде діяльність більш ніж в 60 країнах світу, де має понад 5,6 тис. відділень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua