Ціни на бензин: Демчишин повідомив, про що домовився з нафтотрейдерами


Ціни на бензин: Демчишин повідомив, про що домовився з нафтотрейдерами

Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин і нафтотрейдери домовилися, що ціни на світлі нафтопродукти повинні відреагувати на падіння нафти протягом двох тижнів.

“Ціни на світлі нафтопродукти повинні відреагувати на різке падіння нафти протягом наступних двох тижнів, в основному в залежності від курсу гривні до долара. Про це домовилися на нараді міністра енергетики Володимира Демчишина і ключових нафтотрейдерів. Міністр підкреслив, що зниження ціни нафти на світових ринках повинні відчути споживачі “, – сказано в повідомленні Міненерго на офіційній сторінці в Фейсбук.

За інформацією міністерства, представники компаній, що постачають бензин і дизельне паливо, підкреслили, що аналіз можна буде провести тільки після завершення січня, “який завжди характеризується спадом продажів, і після нових поставок імпортних нафтопродуктів”.

“Нафтотрейдери звернули увагу на структуру ціни бензину, в якій податки і акциз займають більше половини вартості, тому зниження його ціни не може повністю відповідати ціновій тенденції на нафту”, – сказано в повідомленні.

У свою чергу, як наголошується, міністр В.Демчишин підтримав ініціативу регулярної публікації у відкритих джерелах індикативних цін на пальне і його структуру – для того щоб складові ціни були максимально зрозумілими і прозорими.

“Для цього буде створена постійно діюча консультаційно-аналітична група за участю Мінекономіки, ДФС, НБУ. Міністерство буде відслідковувати цінову політику компаній, при необхідності до аналізу цін також буде залучатися Антимонопольний комітет України з відповідним інструментарієм”, – проінформували в Міненерго.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua