Експерти KKR & Co. рекомендують своїм клієнтам зберігати максимальну за п'ять років частку коштів у грошовій формі


Експерти KKR & Co. рекомендують своїм клієнтам зберігати максимальну за п'ять років частку коштів у грошовій формі

Експерти фонду прямих інвестицій KKR & Co. рекомендують своїм клієнтам зберігати максимальну за п’ять років частку коштів у грошовій формі, відзначаючи зростаючі ризики для глобальних фондових ринків.

Згідно з прогнозом KKR на 2016 рік, близько 7% активів варто зберігати в грошовій формі. У вересні минулого року аналітики фонду радили своїм клієнтам залишати в грошах лише 1% активів.

Рекомендація для частки акцій у портфелях активів знижена KKR до 51% з 55%.

“На жаль, дивлячись вперед, ми не думаємо, що 2016 буде менш хаотичним, ніж попередній, – відзначає глава підрозділу KKR Global Macro and Asset Allocation Генрі Маквею. – Ми хочемо створити запас готівки на початку року, який зможемо використовувати у разі спаду на ринках ризикованих активів “.

Низькі процентні ставки світових ЦБ, які зберігалися протягом останнього десятиліття, робили невигідними заощадження коштів і стимулювали підйом світових фондових ринків. Однак тепер, коли посилення кредитно-грошової політики Федеральною резервною системою (ФРС) призвело до збільшення вартості запозичення в США, а китайська економіка продовжує послаблюватися, фондові ринки стали більш волатильними, і старт 2016 року для американського ринку акцій став рекордно слабким.

Фондовий індекс Standard & Poor’s 500 завершив перший робочий тиждень цього року падінням на 6%.

Темпи глобального економічного підйому можуть виявитися “істотно нижче” очікувань інвесторів, показники рентабельності компаній США “в основному досягли пікових рівнів”, а якість кредитів буде погіршуватися, відзначає Г.Макві.

Згідно з прогнозом експерта, курс юаня до долара США цього року опуститься на 5-10%, що спричинить за собою ослаблення валют інших emerging markets.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua