0 800 307 555
0 800 307 555

ПриватБанк впровадив зарплатний проект з МВС в Чернiвецькiй областi


Чернiвецька фiлiя ПриватБанку впровадила зарплатний проект з Чернiвецьким обласним управлiнням внутрiшнiх справ. Як повiдомив заступник директора Чернiвецької фiлiї ПриватБанку Володимир Проценко, в ходi реалiзацiї проекту випущено 1 200 пластикових карт спiвробiтникам обласного та Чернiвецького мiського УВС. З метою створення належних умов для обслуговування спiвробiтникiв УВС, поруч з примiщенням обласного управлiння встановлено новий банкомат, який став девятим банкоматом ПриватБанку в Чернiвецькiй областi.

Окрiм банкоматiв, мережа обслуговування пластикових карт в областi на сьогоднi включає 21 вiддiлення та понад 70 точок еквайрiнгу. В цiлому Чернiвецькою фiлiєю ПриватБанку укладено 50 зарплатних проектiв та емiтовано 4 500 пластикових карт для працiвникiв бюджетної сфери та комерцiйних структур.

Довідка: ПриватБанк входить до числа найбiльших системних банкiв України. Нацiональна мережа банкiвського обслуговування ПриватБанку налiчує понад 1 420 фiлiй та вiддiлень по всiй територiї країни. Банк має найбiльшу в Украiнi мережу обслуговування пластикових карток: 946 банкоматів, 12 437 POS-терминалiв та понад 1 600 пунктiв видачi готiвки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua