S&P: Ситуація з корпоративними рейтингами найгірша за 7 років


S&P: Ситуація з корпоративними рейтингами найгірша за 7 років

Стан справ з рейтингами світових компаній є найбільш складним за останні сім років, виходячи зі співвідношення між компаніями з «негативними» і «позитивними» прогнозами, говориться в огляді міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor’s.

На даний момент «негативний» прогноз мають рейтинги 17% всіх компаній, які співпрацюють з S&P. «Позитивний» прогноз мають лише 6% корпоративних емітентів. Така різниця є максимальною з 2009 року.

Крім того, за останні 6 місяців ця різниця зросла рекордними темпами з часів кризи.

Найбільша розбіжність спостерігається серед компаній Латинської Америки – 35 процентних пунктів. Для решти регіонів показник у середньому дорівнює близько 10 п.п.

Найпоширенішим рейтингом компаній у світі став «Б», на п’ять щаблів нижче інвестиційного рівня. Таким рейтингом володіють 35% компаній.

Експерти S & P відзначають, що перспективи корпоративних позичальників погіршилися через уповільнення темпів зростання економіки КНР і обвалу сировинних ринків.

За даними Банку Америки Merrill Lynch, кількість корпоративних дефолтів досягла піку з 2009 року, а прибутковість «сміттєвих» бондів досягла 8,7%, або максимуму за 4 роки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua