Рада може дати добро на застосування зброї приватним охоронним компаніям


Рада може дати добро на застосування зброї приватним охоронним компаніям

Правоохоронний комітет Ради рекомендує прийняти в першому читанні законопроект, який дозволить приватним охоронним компаніям застосовувати вогнепальну зброю.

Про це повідомляє прес-служба парламенту.

Зокрема, законопроектом № 2270а пропонується надати суб’єктам охоронної діяльності, які використовують власний транспорт реагування та патрулюють спільно з органами внутрішніх справ, право на придбання, зберігання і використання короткоствольної напівавтоматичної нарізної вогнепальної зброї.

Конкретні види такої зброї встановлюються урядом.

Передбачається, що право на таку зброю матимуть виключно суб’єкти охоронної діяльності, які здійснюють охорону особливо важливих об’єктів державної власності або надають охоронні послуги із залученням власного транспорту реагування та використанням пунктів централізованого спостереження і мають право на травматичну зброю вітчизняного виробництва.

Також такі організації повинні мати кімнати зберігання зброї та досвідчену охорону.

Застосовувати зброю такі організації зможуть у двох випадках: під час охорони майна і під час спільного патрулювання з співробітниками органів внутрішніх справ, як правомірний спосіб захисту від злочинних посягань, що може поліпшити стан безпеки об’єктів охорони та безпеки фізичних осіб при охороні громадського порядку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua