У 2016 році зарплата військових-контрактників буде не менше 7 тис. грн


У 2016 році зарплата військових-контрактників буде не менше 7 тис. грн

У 2016 році заробітна плата військовослужбовців Збройних сил України, що надійшли на службу за контрактом, буде становити не менше 7 тис. грн, повідомив речник Міністерства оборони України Олексій Чорнобай.

На брифінгу у вівторок у Києві він нагадав, що в державному бюджеті на поточний рік витрати оборонного відомства затверджені в розмірі 55,5 млрд грн або 2,45% ВВП. У порівнянні з 2015 р, ресурс Міноборони збільшився на 7,6 млрд грн або на 16%.

З цієї суми 11,4 млрд грн, або 20% призначається на розвиток озброєння та військової техніки, 3,2 млрд грн, або 6% – на підготовку особового складу. Витрати на технічне забезпечення становлять 6,5 млрд грн, на виплату допомоги з інвалідності – 1 млрд грн, на будівництво житла для військовослужбовців – 700 млн грн.

“Затверджений ресурс дозволить істотно підвищити рівень грошового забезпечення військовослужбовців відповідно до вимог президента України. Зокрема, рядовий військовослужбовець за першим контрактом буде отримувати не менше 7 тис. грн на місяць, а командир бригади – 14,5 тис. грн”, – підкреслив А.Чернобай.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua