"Укравтодор" закликав українців контролювати дорожніх працівників


"Укравтодор" закликав українців контролювати дорожніх працівників

Державне агентство автомобільних доріг України (“Укравтодор”) звернулося до представників громадськості із закликом інформувати про активність або бездіяльність дорожніх підприємств і організацій.

Як повідомила прес-служба агентства з посиланням на голову “Укравтодору” Андрія Батищева, служби автомобільних доріг, а також облавтодори у всіх областях країни готові до зимового експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, про що відзвітували керівники зазначених організацій і підприємств. Однак проконтролювати якість робіт по забезпеченню безперебійного проїзду та безпеки дорожнього руху в зимовий період на всіх 170 тис. км, які належать до сфери управління Держагентства, неможливо.

У зв’язку з цим “Укравтодор” звертається до громадян з проханням інформувати про активність або бездіяльність дорожників у всіх регіонах, а також про виникнення на автодорогах загального користування перебоїв в русі і заторах, викликаних значним ускладненням погодних умов.

“Скарги та подяки громадян є найкращим індикатором якості роботи дорожніх організацій, які найкращим чином дозволять оцінити доцільність і своєчасність використання регіональними дорожниками задекларованих ними на початку зими сил і засобів”, – підкреслив А.Батіщев.

Він зазначив, що зміст і кількість громадських звернень ляжуть в основу наказу “Укравтодору” про нагородження кращих і покарання тих, хто не впорався зі своїми службовими обов’язками.

“Укравтодор” також нагадує, що в 2016 році, у разі виникнення екстремальних погодних умов, рух на проблемних ділянках буде закрито, а тому, збираючись в дорогу, водії повинні пересвідчитися у можливості проїзду за наміченим маршрутом, зв’язавшись з черговими диспетчерами служб автомобільних доріг в областях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Укравтодор
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua