КрАЗ підписав новий контракт на поставки вантажівок в Африку


КрАЗ підписав новий контракт на поставки вантажівок в Африку

У переддень Нового року в Африці відвантажили велику партію повнопривідних КрАЗ-63221.

Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на HiTech Expert.

ПАТ “АвтоКрАЗ” завершило виконання великого контракту 2015 року на виготовлення і поставку своєму давньому партнерові з північноафриканської країни.

Модель КрАЗ-63221 – одна з найпопулярніших для експорту. На них встановлюють двигуни потужністю від 300 до 400 кінських сил. Привід вантажівки 6х6. Вантажопідйомність машини 12 тонн.

Ці вантажівки виготовлені в стандартній комплектації. Перед постачанням цієї партії, всі автомобілі пройшли інспекцію представниками замовника. Результати перевірки підтвердили повну відповідність виготовленого замовлення контрактним специфікаціям.

В “АвтоКрАЗ” відзначили, що співпраця з давнім партнером з цієї країни продовжиться і в 2016 році, укладено новий контракт на поставку партії машин в цю країну.

Нагадаємо, цього року на кременчуцькому заводі будуть випускати КрАЗ-7233С4 – самоскид, в який можна завантажити 26 тонн. Вантажівка буде оснащуватися двигуном з нормами викидів Євро-5.

Ця модель буде мати платформу оригінального напівкруглого перетину обсягом у 20 кубометрів із заднім відкидним бортом. Дві передні осі автомобіля – керовані, дві задні – ведучі. Маса спорядженого автомобіля – 15,5 тонн, повна маса – 41,5 тонн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua