Intel купить розробника квадрокоптера


Intel купить розробника квадрокоптера

Компанія Intel вже давно цікавиться безпілотними літальними апаратами і, схоже, хоче зміцнити свої позиції в новому і перспективному сегменті.

Як стало відомо, напівпровідниковий гігант вирішив викупити німецький стартап Ascending Technologies, що спеціалізується на розробці маленьких дронів і програмного забезпечення до них. Фінансова сторона угоди не розголошується.

Останнім часом у зв’язку з частими інцидентами порушення приватності приватних осіб і безпардонного вторгнення безпілотних літальних апаратів туди, куди не треба, на законодавчому рівні було вжито заходів по врегулюванню польотів цих пристроїв. Відповідно, зріс попит на розробку алгоритмів, які забезпечили б високу точність переміщень і надійну орієнтацію в повітряному просторі. Цікаво відзначити, що Ascending Technologies якраз просувається в цьому напрямку, а її алгоритми використовуються не тільки у власних пристроях, але і йдуть на продаж іншим розробникам дронів.

Що стосується Intel, то вона співпрацює з Ascending Technologies ще з минулого року. Напівпровідниковий гігант інтегрував свою технологію RealSense з розробками партнера. Цьому було присвячено цілий доповідь в ході CES 2015. Найімовірніше, Intel НЕ обійде стороною тему дронів і в цьому році.

Всім 75 співробітникам Ascending Technologies буде запропоновано приєднатися до Intel і залишитися працювати над тими ж проектами. Також Intel постарається зберегти зв’язки з клієнтами компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua