В Україні скасовано позаконкурсний вступ до внз


В Україні скасовано позаконкурсний вступ до внз

В Україні скасовано позаконкурсний вступ до внз. Про це на своїй сторінці Facebook написала перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

“Відповідно до закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” від 24 грудня 2015 року № 911-VIII серед іншого внесені зміни до закону “Про вищу освіту” та пропозицію про можливість позаконкурсного вступу змінено на пряму цитату з Конституції: “Громадяни мають право безоплатно здобути вищу освіту в державних і комунальних навчальних закладах на конкурсній основі”, — написала вона.

Разом з тим, уточнила заступник міністра, чинною залишається “особлива пільга” для сиріт, які навчаються безкоштовно, навіть якщо вступили на контракт.

“Безсумнівно, є категорії, які потребують додаткової підтримки від держави, але вступ поза конкурсом — це некоректна форма пільги. Ніхто ж не хоче йти до лікаря, який вступив до університету завдяки тому, що у нього була пільга, а не через те, що добре знав хімію і біологію?”, — зазначила Совсун.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Міносвіти
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua