Життя по картці: Українцям з наступного тижня почнуть видавати ID-картки


Життя по картці: Українцям з наступного тижня почнуть видавати ID-картки

Державна міграційна служба України розпочне оформлення документів на отримання нових паспортів громадянина України у вигляді ID-карток з 11 січня 2016 року. Про це розповів під час прес-конференції голова ДМС Максим Соколюк.

“З 11 січня Державна міграційна служба розпочинає оформлення нових документів. В першу чергу, це стосується оформлення громадян, які досягли 16-річного віку і оформляють паспорт громадянина України вперше… По-перше, ми оформляємо (ID-карту – ред.) 16-річним, інших ми будемо оформляти у кінці січня або в лютому”, – сказав він і уточнив, що у громадян України буде або старий паспорт або нова ID-картка.

За словами Соколюка, ID-картка є документом, що посвідчує особу, підтверджує громадянство всередині країни. Тобто, уточнив він, в Україні існуватимуть два основні документи, а саме внутрішній документ – ID-картка і закордонний паспорт.

ID-картка містить безконтактний електронний носій-чіп, на якому, крім даних про власника документа, записані біометричні дані, це кольорова фотографія, інформація про місце проживання та сімейний стан. Також в законопроекті №3224 ми пропонуємо включити в цю інформацію електронний цифровий підпис… Картка має дуже багато захисних властивостей”, – зазначив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua