Кабмін затвердив заходи щодо підвищення позицій України в рейтингу Doing Business


Кабмін затвердив заходи щодо підвищення позицій України в рейтингу Doing Business

Кабінет міністрів затвердив перелік заходів на 2016 рік, реалізація яких спрямована на підвищення позицій України в рейтингу легкості ведення бізнесу (Doing Business) Світового банку.

Зазначений перелік затверджено розпорядженням уряду №1406 від 16 грудня 2015 року, оприлюдненому на його офіційному сайті.

У частині реєстрації підприємств Міністерству юстиції доручено створити сервіс реєстрації юросіб через інтернет протягом 24 годин, запровадити реєстрацію платником податку на додану вартість одночасно з реєстрацією юрособи.

У частині забезпечення виконання контрактів планується скоротити час і витрати на примусове виконання рішення суду, впровадити спрощений механізм розгляду справ за грошовими вимогами незначного розміру, розширити можливості для альтернативного врегулювання спорів.

Для підвищення позицій у сфері кредитування Кабмін планує розробити законопроект, який надасть можливість довірчої передачі позичальником кредитору права власності на майно з метою забезпечення виконання вимоги такого кредитора (право власності повертається боржникові після виконання зобов’язань перед кредитором). Кабмін також планує впровадити надання в режимі реального часу вільного доступу до Державного реєстру обтяжень рухомого майна, і встановити чіткі часові ліміти для мораторію на задоволення вимог кредиторів у процедурі банкрутства.

Кабмін також затвердив заходи щодо підвищення рейтингу України в таких сферах, як захист інвесторів, врегулювання питання неплатоспроможності, підключення до електромереж, отримання дозволів на будівництво, реєстрація власності, міжнародна торгівля та оподаткування.

Як повідомлялося, Україна за рік піднялася з 87-го на 83-е місце в рейтингу Doing Business-2016.

В грудні 2015 року Міністерство економічного року розвитку та торгівлі розробило план з 27 кроків для виходу в 2016 країни році на 46-е місце в рейтингу Doing Business.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua