МЕРТ: Завдяки Prozorro на медичних тендерах зекономлено майже 16 млн (інфографіка)


МЕРТ: Завдяки Prozorro на медичних тендерах зекономлено майже 16 млн (інфографіка)

Завдяки системі електронних державних закупівель Prozorro на медичних тендерах вдалося заощадити більше 16% від планової суми закупівель, або майже 16 мільйонів гривень.

Про це на своїй сторінці в Fcebook написав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефедов.

“Більше 10% всіх закупівельників у пілотному проекті – це медичні установи, вони вже завершили майже 2 200 тендерів на 42,4 млн гривень, ще 1000 тендерів на 25 млн гривень на стадії підписання контракту. Економія склала більше 16% від планової суми закупівель ( майже 11 млн гривень)”, – написав він.

“З точки зору економії дуже цікавий приклад – Київська міська клінічна лікарня №17, яка планувала придбати 740 кг перекису водню за 135 гривень за кг. Завдяки Prozorro ціна становила – 25 гривень за кг (81% економії)”, – зазначив заступник міністра.

Він також повідомив, що Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер заощадив 33% майже 200 тис гривень на закупівлі 191 штуки препарату цисплатин.

“Завдяки Prozorro диспансер зможе забезпечити своїх пацієнтів безкоштовною хіміотерапією на додатковий місяць. Це не тільки врятовані гроші платників податків, а й врятовані життя”, – підсумував Нефедов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua