0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Коболєв повідомив, від чого залежатиме можливість збереження Україною ролі транзитера


Коболєв повідомив, від чого залежатиме можливість збереження Україною ролі транзитера

Збереження за Україною статусу транзитера природного газу багато в чому залежить від інтеграції її внутрішнього ринку газу з європейським, повідомив глава правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв.

“З нашого боку дуже важливо дотримуватися всіх тих європейських правил, які ми впроваджували, впроваджуємо і будемо в майбутньому впроваджувати щодо реформи ринку газу. Для нас дуже важливо стати частиною європейського ринку газу з усіма атрибутами. Це стосується прозорості, вільного доступу, конкуренції, тарифів , системи балансування “регулятор – гравці ринку”, – сказав він.

“Тобто чим більш схожими ми будемо на європейський ринок газу, тим менше шансів у росіян переконати Європу відмовитися від українського транзиту і перейти до транзиту по “Північному потоку”, – додав А.Коболев.

Як повідомлялося, проект “Північний потік 2” передбачає будівництво трьох і чотирьох гілок балтійської магістралі з доведенням її потужності до 110 млрд куб. м в рік. Газ “Північного потоку 2” повинен прийти в австрійський Баумгартен, замінивши транзит газу через Україну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування