HTC продає офіс за $185 млн через непросте фінансове становище


HTC продає офіс за $185 млн через непросте фінансове становище

Тайванський виробник смартфонів HTC, що знаходиться в непростому фінансовому становищі, продає один зі своїх офісів співвітчизниці Inventec. Остання буде використовувати нерухомість для серверного бізнесу.

Компанія купує у HTC виробничо-офісна будівля, розташована в місті Таоюань (північна частина Тайваню), за NT $6 млрд ($184, 5 млн). Комплекс займає територію 5,58 га і має площу приміщень близько 120 тис. м.кв. Закрити угоду планується навесні 2016 року.

Inventec, що займається контрактною збіркою різної електроніки, має намір використовувати нерухомість HTC для розміщення підрозділу з випуску серверів на замовлення, який зараз знаходиться в двох офісах.

Галузеві джерела зазначають, що останнім часом у Inventec ростуть серверні замовлення від таких брендів, як HP, Dell і Lenovo. За даними Economic Daily News, Inventec є найбільшим у світі контрактним виробником серверів з ринковою часткою близько 30%.

HTC продає нерухомість на тлі фінансових труднощів. У січні-вересні 2015 чистий збиток компанії склав NT $ 12,56 млрд доларів (близько $381 млн), тоді як роком раніше мала місце прибуток у розмірі NT $1,01 млрд доларів ($30,4 млн). Вендор допускає подальший продаж активів для скорочення операційних витрат.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua