У Яресько після піврічної перерви знову вирішили позичити гроші на внутрішньому ринку


У Яресько після піврічної перерви знову вирішили позичити гроші на внутрішньому ринку

Міністерство фінансів України в 2016 році після піврічної перерви має намір відновити проведення аукціонів з розміщення облігацій внутрішньої державної позики, номінованих як у національній, так і в іноземній валюті, повідомляється на сайті міністерства.

Відповідно до опублікованого графіку міністерство має намір, як і раніше, проводити аукціони по вівторках. Зокрема, 12 січня, 9 лютого і 1 березня Мінфін буде пропонувати інвесторам ОВДП у національній валюті терміном обігу 1 рік, 19 січня і 22 березня – трирічні гривневі ОВДП і ОВДП в іноземній валюті на 1,5 року, 26 січня, 23 лютого і 29 березня – гривневі ОВДП з терміном обігу 1,5 року, 2 лютого – трирічні гривневі ОВДП і ОВДП в іноземній валюті на 2 роки, 16 лютого і 15 березня – дворічні гривневі ОВДП.

Нагадаємо, Національний банк України в січні-жовтні 2015 придбав у власність державні облігації номінальною вартістю 69,1 млрд грн. Обсяг продажу ОВДП з портфеля НБУ за цей період склав 1,52 млрд грн.

Станом на 30 грудня обсяг ОВДП в обігу за сумою основного боргу становить 504,643 млрд грн, при цьому у власності НБУ перебувають держпапери на суму 379,813 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua