Що загрожує банкам в 2016


Що загрожує банкам в 2016

Опитування банківських експертів прояснило, чого варто побоюватися в 2016 році. За прогнозами, найбільше ризиків для фінансових установ буде пов’язано з погрозами, які раніше не викликали серйозних побоювань.

На першому місці в списку загроз – кібершахрайство. Ця загроза і раніше приносила банкам масу незручностей. Однак у цьому році хакери будуть не тільки красти персональні дані клієнтів банків, але і створювати підроблені документи неіснуючих людей.

З допомогою підроблених документів хакери зможуть отримати повноцінний доступ до банківських послуг і будуть перехоплювати дані, наприклад, квитанції про нарахування заробітної плати.

Раніше повідомлялося, що за допомогою підроблених документів злочинці вивели з рахунків найбільшого банку США $400 тис.

Розвиток бізнесу в інших регіонах може бути більш ризикованим, ніж очікуваний прибуток. Тому банки повинні будуть витрачати більше коштів на ознайомлення з можливими загрозами на тому чи іншому ринку.

Боротьба з фінансуванням тероризму змусить банки різних країн світу перебувати у постійному діалозі, виконувати всі вимоги фінансових регуляторів і ефективно використовувати різні дані для виявлення підозрілих осіб

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Що загрожує банкам в 2016» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua