У Польщі кажуть, що українські туристи витрачають більше німців


У Польщі кажуть, що українські туристи витрачають більше німців

В Україні в 2015 році продовжувала зростати зацікавленість туристичними поїздками в Польщу.

В цілому до Польщі щорічно приїжджає близько 2 млн туристів з України, а торік за перші три квартали цю країну відвідали на 3,6% більше українців, ніж за аналогічний період 2014 року.

Про це заявив представник Польської туристичної організації (POT) в Києві Влодзімєж Щурек.

“Здавалося б, що після різкого падіння гривні матимемо істотне падіння кількості туристів. Однак, виявляється, що близькість нашої країни і те, що до Польщі легко приїхати на кілька днів, а не два тижні, що можна приїхати на автомобілі, призводить до того, що 40% українських туристів, які взагалі виїжджають за кордон, направляються до Польщі “, – повідомив Щурек. За інформацією POT, останнім часом українці більш охоче приїжджають в Польщу влітку і вибирають наступні напрямки: узбережжі Балтійського моря, Вармию і Мазури (північний схід країни – ред.), а також Підлісся (схід РП – ред.).

Щурек уточнив, що POT вважає також туристичною поїздкою приїзди українців до Польщі з метою здійснення закупівель. За його словами, українці впродовж багатьох років були на другому місці, після німців, найчисленнішою групою іноземних туристів, проте в 2015 році їх випередили британці. Втім, під час одного перебування в Польщі українець, в середньому, витрачає в Польщі більше коштів, ніж німець – приблизно 460 доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «У Польщі кажуть, що українські туристи витрачають більше німців» на Finance.ua - 5.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua