Міграційна служба в 1,5 рази збільшила кількість приймальних пунктів оформлення біометричних паспортів


Міграційна служба в 1,5 рази збільшила кількість приймальних пунктів оформлення біометричних паспортів

З січня 2016 року міграційна служба розпочне впровадження нових біометричних паспортів і для зменшення черг на оформлення документа збільшила кількість приймальних підрозділів, повідомляє прес-служба Державної міграційної служби України.

“Починаючи з січня наступного року, замість 210 підрозділів, заяви на оформлення біометричного паспорта (у тому числі іноземного) зможуть прийняти 325 підрозділів міграційної служби. Це має суттєво зменшити черги на оформлення закордонних паспортів та спростити отримання послуги для громадян, яким раніше доводилося звертатися в сусідні райони”, – йдеться в повідомленні.

З 4 по 6 січня буде проводитися тестування системи оформлення і видачі паспорта громадянина України у формі картки. Враховуючи те, що оформлення і видача паспорта громадянина України у формі картки здійснюватиметься на тому ж обладнанні, що й оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон, можливі тимчасові ускладнення у роботі системи.

Заяви на оформлення паспорта громадянина України у формі картки підрозділи міграційної служби почнуть приймати з 11 січня.

Перелік нових підрозділів, де 11 січня можна буде оформити біометричні документи, розміщений на офіційному сайті служби

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua