За кинутий в снігопад автомобіль доведеться платити штраф


За кинутий в снігопад автомобіль доведеться платити штраф

До водіїв, які створюватимуть перешкоди для очищення доріг під час снігопаду, будуть застосовані штрафні санкції. Про це в ході прес-конференції, яка пройшла в прес-центрі “Одеса-медіа”, розповів заступник начальника Управління патрульной поліції в Одесі Євген Стельмах, – повідомляє видання з посиланням на odessit.ua.

За його словами, ця процедура передбачена законодавством України. “Якщо транспортний засіб буде істотно перешкоджати дорожньому руху, знаходитиметься на пішохідному переході або ускладнювати рух інших транспортних засобів, в цьому випадку дане на місце буде викликано евакуатор і такий транспортний засіб буде доставлятися на штрафмайданчик”, – зазначив Євген Стельмах.

Згідно з постановою Кабміну за евакуацію транспортного засобу власникові доведеться заплатити від 600 до 800 гривень. Також передбачена певна сума за кожну добу зберігання автомобіля на штрафмайданчику. Всього в місті існує чотири таких штрафмайданчики.

Крім того, за порушення дорожнього руху передбачається штраф від 250 гривень. У випадку, якщо штраф не буде сплачено протягом 15 днів, сума збільшується вдвічі.

“Пам’ятайте про те, що є таке поняття як взаємоповага і взаєморозуміння, пам’ятайте про те, що поруч з вами в попутному напрямку або зустрічному рухається такий же водій. Поважайте його, і пам’ятайте про це”, – додала начальник прес-служби Управління патрульної поліції Алла Марченко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:МВС України
Рейтинг популярності матеріалу «За кинутий в снігопад автомобіль доведеться платити штраф» на Finance.ua - 4.8
В Контексті Finance.ua