0 800 307 555
0 800 307 555

У Міноборони підтримали приватизацію підприємств оборонпрому


У Міноборони підтримали приватизацію підприємств оборонпрому

Заступник міністра оборони України з питань євроінтеграції Ігор Долгов підтримує ідею приватизацію підприємств оборонної промисловості компаніями з країн-членів НАТО.

“Я підтримую цю ідею, враховуючи, що ми живемо в епоху глобалізації. Це – виклик, але в той же час може бути перевагою. Перевага складається в тому, що можна брати краще і робити його ще кращим. Я за таку співпрацю”, – сказав Долгов.

За його словами, виробництво озброєння або техніки для держави виходить дуже дорого, а кооперація з іншими країнами до того ж допоможе конкурувати на світових ринках.

“Наприклад, я за те, щоб засоби зв’язку не лише куплялись Україною за кордоном, але і вироблялися у нас. Самотужки виготовляти такі прилади дорого, не завжди їх виробництво буде швидким, і без імплементації в міжнародну мережу важко говорити про конкуренцію нашої продукції у світі”, – додав він.

Долгов також відзначив, що державний концерн Укробронпром за останній рік продемонстрував, що здатний виробляти необхідне для армії озброєння.

“Я б не сказав, що наявність Укроборонпрому зменшує можливості. На сьогодні ця структура є достатньо конструктивною”, – відзначив він.
Крім того, Міністерство оборони має власні потужності, наприклад, щодо ремонту техніки, і багато чого було зроблено і модернізовано власними силами підприємствами, які входять в структуру Міноборони.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua