Оголошено про початок ліквідації "Всеукраїнського Банку Розвитку"


Оголошено про початок ліквідації "Всеукраїнського Банку Розвитку"

Почали процедуру ліквідації ПАТВБР”, яке належить синові колишнього президента України Олександру Януковичу, передає прес-служба ФГВФО.

“Згідно з постановою Правління НБУ від 21 грудня 2015 № 914“Про відкликання банківської ліцензії та ліквідації Публічного акціонерного товариства “Всеукраїнський банк розвитку” виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення від 22 грудня 2015 № 234, “Про початок процедури ліквідації ПАТВБР” і делегування повноважень ліквідатора банку”, – йдеться в повідомленні.

Так, розпочато процедуру ліквідації Публічного акціонерного товариства “Всеукраїнський Банк Розвитку” з 23 грудня 2015 до 22 грудня 2017 включно. Повноваження ліквідатора ПАТВБР” виконуватиме професіонал з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу впровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Михно Сергій.

Інформацію про дату початку виплат і банк-агент Фонду буде повідомлено додатково.
Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тис гривень.

Нагадаємо, в жовтні слідчими ГСУ МВС було проведено обшук в ПАТ “Всеукраїнський банк розвитку” та накладено арешт на депозитні рахунки фізичних і юридичних осіб на суму понад 2,6 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ФГВФО ВБР
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua