0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Журнал Forbes склав список найбільш нерентабельних голлівудських акторів 2015 року


Журнал Forbes склав список найбільш нерентабельних голлівудських акторів 2015 року

Перше місце рейтингу зайняв Джоні Депп, який приніс кінокомпаніям 1,2 долара за кожен вкладений у нього долар.

Лідерству Деппа в рейтингу посприяв провал фільмів “Мортдекай”, що зібрав 47 мільйонів доларів при бюджеті 60 мільйонів, і “Перевага”, який отримав 103 мільйони касових зборів при бюджеті 100 мільйонів.

На другому місці рейтингу розмістився Дензел Вашингтон, який приніс кінокомпаніям по 6,5 долара за кожен вкладений долар.

Однією з лідируючих позицій у рейтингу Вашингтон зобов’язаний провалу фільму “Великий зрівнювач”.

Замикає трійку лідерів Вілл Фаррелл, який приніс творцям фільму 6,8 долара за кожен вкладений долар.

У список також увійшли Ліам Нісон (7,8 долара за кожен долар), Вілл Сміт (8,6 долара за кожен долар), Крістіан Бейл (9,2 долара за кожен долар), Ченнінг Татум (10,8 долара з кожного долара), Бред Пітт (12 доларів за кожен долар), Бен Аффлек (12,3 долара за кожен долар) і Том Круз (13,6 долара за кожен долар).

Найбільш рентабельним актором за версією видання в 2015 році став Кріс Еванс, який приніс творцям фільму 181,8 долара за кожен витрачений на нього долар. Такий результат Еванс показав завдяки фільмам “Месники: Ера Альтарона” і “Перший месник: Інша війна”. Другу позицію в списку займає Міла Куніс, а третю – Скарлетт Йоханссон.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування