Українцям обіцяють істотно знизити податкове навантаження на зарплату


Українцям обіцяють істотно знизити податкове навантаження на зарплату

Міністерство фінансів України пропонує об’єднати з 2018 року єдиний соціальний внесок і податок на доходи фізичних осіб в один податок і встановити сукупну ставку по ньому на рівні 20%.

Про це йдеться в повідомленні міністерства в соціальній мережі Фейсбук.

«Ми прагнемо ще більше зменшити податкове навантаження і встановити ще більш справедливі податки. Тому з 2018 року ми пропонуємо об’єднати ЄСВ та ПДФО в один податок і встановити сукупну ставку на рівні 20%. Тобто вже через 2 роки податкове навантаження на зарплату зменшиться ще раз удвічі», – йдеться в повідомленні.

Міністерство зазначило, що в разі затвердження запропонованої ним податкової реформи податкове навантаження при заробітній платі в 1200 грн знижується на 70%, а при 4000 грн на 25%.

Нагадаємо, Міністерство фінансів України в рамках податкової реформи пропонує встановити єдину ставку на ключові податки – податок на додану вартість, податок на доходи фізичних осіб, податок на прибуток, єдиний соціальний внесок – на рівні 20%, а потім встановити мораторій на внесення змін до Податкового кодексу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua