278
Одесити презентували новий всеукраїнський сервіс онлайн-платежів MyPay
Влітку 2015 одеські розробники – компанія SimplePay, яка займається розробкою платіжних рішень для бізнесу – представили нову систему електронних платежів MyPаy.
Особливою відмінністю стартапу є відсутність комісії для зареєстрованих користувачів. Величезну увагу розробники приділили дружньому та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу. Особистий кабінет на MyPay – зручний інструмент для ведення фінансової звітності та контролю потоків коштів: історія всіх операцій зберігається безстроково і завжди залишається доступною для перегляду.
Особливою відмінністю стартапу є відсутність комісії для зареєстрованих користувачів. Величезну увагу розробники приділили дружньому та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу. Особистий кабінет на MyPay – зручний інструмент для ведення фінансової звітності та контролю потоків коштів: історія всіх операцій зберігається безстроково і завжди залишається доступною для перегляду.
На сьогоднішній день MyPay пропонує користувачеві більше 600 видів платіжних сервісів різних напрямків – від поповнення рахунку мобільного телефону до дистрибуції та платежів до бюджету.
За 9 місяців роботи система онлайн-платежів MyPay досягла вражаючих результатів. Сьогодні на сайті – більше 3000 зареєстрованих користувачів з усіх регіонів України. Щодня здійснюється більше 300 транзакцій, і ця цифра постійно зростає.
У найближчих планах авторів стартапу – введення принципово нового сервісу – оплати спільних покупок (СП). Популярні сьогодні спільні покупки – це ситуативне об’єднання певної кількості людей з метою придбання товарів в Інтернеті за оптовою ціною. За словами директора проекту MyPay – Олексія Галочкина – будь-який організатор кампанії спільних покупок зможе зареєструватися і згенерувати на сайті посилання для оплати товарів. Це зручний сервіс, що позбавляє від необхідності відправляти кожному учаснику СП банківські реквізити для оплати.
Також розробники MyPay планують введення системи заохочень для постійних користувачів. За скоєння фінансових операцій на сайті користувачеві будуть нараховуватися бонуси, які в подальшому можна буде обміняти на подарунки від компанії (сувеніри і корисні офісні гаджети). Більше транзакцій – більше бонусних балів на рахунку. Також бонусними коштами від MyPay можна буде розраховуватися в партнерських магазинах компанії.
У майбутньому році команда MyPay планує реалізацію інших ноу-хау, які поки не реалізовані в жодній електронній платіжній системі України. Однак ці розробки компанія поки тримає в таємниці.
За матеріалами:
Поділитися новиною
Також за темою
Найдоступніші електрокари з повним приводом у Європі
Після Audi TT і Audi R8: коли з’явиться новий спорткар компанії
Біткоїну прогнозують падіння до $10 тис. — причини
Apple планує поставити до 5 млн MacBook Neo у 2026 році
Прибуток BMW впав на 11,5% до найнижчого рівня з часів пандемії
Маск представив спільний AI-проєкт Tesla та xAI для створення програмного забезпечення
