«Мрія» зробила перший платіж по кредиту


«Мрія» зробила перший платіж по кредиту

Агрохолдинг «Мрія» здійснив перший платіж у розмірі $ 15 млн за кредитом на суму $ 25 млн, який був залучений у червні 2015 на фінансування операційної діяльності.

Згідно прес-релізу компанії в понеділок, сума погашення на $ 15 млн була узгоджена з кредиторами. Баланс в $ 10 млн буде продовжений до 31 січня 2016 з можливістю пролонгації терміну повернення коштів до кінця лютого 2016 по додатковому узгодженню з кредиторами.

Кредит забезпечив компанії успішне завершення збору врожаю. «Мрія» вже почала експорт зерна, що знизило потребу в оборотному капіталі, погашення кредитної лінії може бути здійснено з вільного грошового потоку, що генерується від виручки.

Зараз агрохолдинг знаходиться в процесі переговорів з кредиторами щодо реструктуризації боргового портфеля та отримання нової кредитної лінії на 2016 рік.

Як повідомлялося, в серпні 2014 року «Мрія» повідомила про прострочену виплату близько $9 млн процентного доходу і близько $ 120 млн в рахунок погашення боргу за її зобов’язаннями. Сукупна заборгованість холдингу перед всіма фінансовими кредиторами з урахуванням гарантій, наданих пов’язаним з сім’єю Гут компаніям, на момент оголошення дефолту становила близько $ 1,3 млрд.

У січня 2015 року операційний контроль над «Мрією» перейшов кредиторам, які обрали нове керівництво.

Засновники холдингу, сім’я Гут, передали кредиторам права на 220 тис. га землі, сьомій елеваторів і чотири зерносховища загальною потужністю зберігання близько 600 тис. тонн, картоплесховища потужністю 90 тис. тонн, два крохмальних заводи, насіннєвий завод, сьомій ферм з розведення ВРХ. Не перейшли під контроль кредиторів цукрові заводи, портовий термінал в Одеській області, дилерський та логістичний бізнес.

«Мрія» розраховує в 2016 році залучити у кредиторів $ 55 млн на поповнення оборотного капіталу, у тому числі на проведення весняних посівних робіт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua