913
Столична влада знайшла інвестора для будівництва квартир постраждалим від "Еліта-Центру".
— Нерухомість
Визначено інвестора нового житлового будинку програми компенсації постраждалим від “Еліта-Центру”.
Про це повідомляє прес-служба Київського інвестиційного агентства.
Так, 11-поверховий житловий будинок, площа квартир в якому складе 3 564 кв.м, з підземним паркінгом на 33 машиномісця буде побудований по вул. Лук’янівській (у Шевченківському р-ні Києва, з виходом на вул. Глибочицьку). Частина квартир в майбутньому будинку (або еквівалентні за площею квартири у вже готових будинках) інвестор передасть постраждалим від дій “Еліта-Центру”.
Так, відсоток квартир для фонду компенсації складе 9,4% від загальної корисної площі будинку, а термін будівництва не повинен перевищувати більше 3 років з моменту набрання чинності інвестдоговору. Але “елітівці” зможуть не чекати моменту введення в експлуатацію нового будинку, а отримати еквівалентні за площею квартири у вже готових будинках інвестора, який переміг у конкурсі, повідомляють у КІА.
Всього на конкурс, оголошений у вересні цього року, було подано дві заявки. За результатами аналізу конкурсних пропозицій, за сукупністю критеріїв, інвестиційна комісія при КМДА визнала переможцем ТОВ “ЛЮКС А”. Орієнтовна вартість будівництва нового будинку складе 56 млн грн.
За матеріалами: Діло
Поділитися новиною
Також за темою
Кожен п’ятий українець має пошкоджене війною майно: які суми збитків
Іспанія — тиха гавань для капіталу: як інвестори заробляють понад 30%
Сталінка, панелька чи хрущовка: які квартири в Києві коштують дешевше
ВПО в Україні можуть безкоштовно орендувати житло: що для цього потрібно
Як зростала вартість житла в 2 кв. 2025 року — Держстат
Реформа житлового кредитування: що передбачається