ЄБРР виділив одному з найбільших виробників м'яса птиці в Україні кредит на $85 млн


ЄБРР виділив одному з найбільших виробників м'яса птиці в Україні кредит на $85 млн

Європейський банк реконструкції та розвитку виділив одному з найбільших виробників м’яса птиці компанії “Миронівський хлібопродукт” (МХП, Київ) кредит у розмірі 85 млн доларів.

Про це йдеться в повідомленні ЄБРР.

Відповідне питання рада директорів ЄБРР розглянула на засіданні 28 жовтня.

Кошти будуть виділені для потреб МХП, пов’язаних з вирощуванням зернових і олійних культур та їх переробкою в комбікорми.

Загальна вартість проекту МХП становить 303 млн доларів.

Крім того, даний кредит буде підтримувати такі напрямки, як покупка компанією сільськогосподарської техніки для землеробства і діяльність з обробки насіння олійних культур після запуску нового заводу з переробки сої.

Як повідомляли Українські Новини, в жовтня 2013 року ЄБРР вирішив збільшити кредит “Миронівському хлібопродукту” на 55 млн доларів до 100 млн доларів.

2014 компанія “Миронівський хлібопродукт” закінчила зі збитками 412 млн доларів, скоротивши дохід на 7,82%, або на 117 млн доларів до 1,379 млрд доларів у порівнянні з 2013 роком.

ПАТ “Миронівський хлібопродукт” – вертикально інтегрований комплекс підприємств з виробництва курятини, інкубаційних яєць, кормів і вирощування великої рогатої худоби.

МХП виробляє куряче м’ясо під ТМ “Наша ряба”, м’ясні напівфабрикати під ТМ “Легко”, делікатесне яловиче м’ясо під ТМ “Сертифікований Ангус” і делікатесну гусячу печінку під ТМ “Фуа Гра”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua