1101
Шокін заборонив перевіряти ГПУ зсередини, - нардеп
— Казна та Політика
Представники посольства США в Україні запропонували генеральному прокурору України Віктору Шокіну створити внутрішню інспекцію, яка розслідуватиме корупцію всередині прокуратури. Але врешті-решт генпрокурор не дав цього зробити.
Про це заявив народний депутат від “Блоку Петра Порошенка” Мустафа Найєм.
“Вони написали закон, написали положення, і передали в Адміністрацію президента і кажуть:” Не хочете змінити Шокіна? Ми розуміємо. Але давайте хоча б корупцію в прокуратурі почистимо “, – передає депутат.
За його словами, згідно з цим положенням, людина, яка мала управляти внутрішньої інспекцією, підкорялася б не генпрокурору, а одному з його заступників, і була б незалежною.
“Що зробилося далі? Пан Шокін зі своїм заступником взяли це положення і почистили його. І тепер ця інспекція повинна підкорятися генеральному прокурору”, – сказав М.Найем.
Депутат сказав, що, враховуючи цю ситуацію, він не може голосувати за запропоновані президентом зміни до Конституції, згідно з якими парламент позбавляється права висловлювати недовіру генпрокурору.
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною
Також за темою
На 10,7 млн працюючих припадає понад 10,2 млн пенсіонерів — KSE
Сертифікат водія замість ліцензії на авто: як Мінрозвитку ініціює реформу таксі
Уряд продовжив пільгові ціни для теплокомуненерго (терміни)
Цього року планують відремонтувати понад 1000 км колій по Україні
Як зростання цін на пальне вплине на вартість продуктів — пояснення Мінекономіки
Замовив обладнання з рф на 1 млн євро: у Києві оголосили підозру директору підприємства (фото)
