"Укрзалізниця" погасила купон за євробондами на 500 мільйонів доларів, - джерело


"Укрзалізниця" погасила купон за євробондами на 500 мільйонів доларів, - джерело

Державна адміністрація залізничного транспорту України своєчасно і в повному обсязі погасила черговий купон за єврооблігаціями на 500 млн доларів з терміном обігу до 2018 року.

Про це агентству “Інтерфакс-Україна” повідомило джерело на фінансовому ринку.

Загальну суму виплати він не уточнив.

Як повідомлялося, “Укрзалізниця” в травні 2013 року розмістила дебютний випуск єврооблігації на 500 млн доларів, з терміном обігу п’ять років.

Процентна ставка за цінними паперами встановлена на рівні 9,5% річних. Процентний дохід нараховується двічі на рік – 21 травня і 21 листопада.

Єврооблігації “Укрзалізниці”, разом з цінними паперами Ощадбанку та Укрексімбанку, включені в периметр реструктуризації зовнішнього суверенного та гарантованого державою боргу, ініційованої Міністерством фінансів після затвердження Міжнародним валютним фондом нової чотирирічної програми розширеного фінансування EFF для України на 17,5 млрд доларів.

Україна залучила в якості фінансового радника Lazard Freres SAS, юридичного – White & Case, зобов’язавши держбанки і “Укрзалізницю” також працювати з ними.

В рамках реструктуризації євробондів “Укрзалізниці”, на відміну від суверенних і гарантованих державою єврооблігацій, не потрібно списання основної суми боргу.

За словами міністра фінансів Наталії Яресько, процес реструктуризації єврооблігацій “Укрзалізниці” – тільки в початковій стадії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua