НБУ погодив придбання істотної участі власникам п'яти банків


НБУ погодив придбання істотної участі власникам п'яти банків

Національний банк України погодив придбання істотної участі учасникам п’яти банків.

Про це йдеться в рішеннях Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду платіжних систем, передає прес-служба Нацбанку.

Погоджено придбання опосередкованого істотної участі у розмірі 100% у ВАТ “Промислово-Фінансовий Банк” Матицину Володимиру і Матициній Тетяні. У початку 2014 року номінальними власниками банку Були П’ять фізичних осіб-нерезидентів.

Також погоджено придбання опосередкованого істотної участі у розмірі 100% в ПАТ “Банк Кредит Дніпро” Пінчуку Віктору. На початку 2015 року в структурі власності банку був присутній траст, який передбачав розщеплення права власності на бенефіціарним (право отримувати вигоди від активів) і юридична (право управляти активами).

Крім того, погоджено придбання опосередкованої істотної участі у розмірі 100% у ВАТТАСкомбанк” Тігіпко Сергію. На початку 2015 року Тігіпко не вважався власником істотної участі в банку, оскільки не був контролером юридичної особи – власника істотної участі в банку – компанії Alkemi Limited.

Погоджено придбання прямого істотної участі у розмірі 37,2% у ВАТ “Банк Портал” Колосніцин Ігорю. Інші 62,8% належать Єфремової Вікторії.

У ПАТКСГ Банк” погоджено придбання прямого істотної участі у розмірі 66,9205% Касьянову Сергію та Касьянової Ксенії. Станом на початок року у банку не було власників істотної участі, а його акції були розділені між особами, жодне з яких не мало більше 10%.

З початку року НБУ погодив придбання істотної участі власникам у 15 банках, які мали ознаки непрозорості. Власники 11 банків вже формалізували своє володіння.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua