Київ скликає 8 грудня власників своїх єврооблігацій


Київ скликає 8 грудня власників своїх єврооблігацій

Київ пропонує власникам своїх єврооблігацій на 300 млн доларів з погашенням в 2016 році на зборах 8 грудня в Лондоні підтримати їх обмін на суверенні єврооблігації України з погашенням в 2019-2020 роках і державні деривативів.

Про це йдеться в повідомленні емітента на Ірландській фондовій біржі.
Як повідомляється, в обмін на кожні 1000 доларів номіналу єврооблігацій міста зі ставкою 9,375% річних він пропонує отримати єврооблігації України з погашенням в 2019 і 2020 роках і ставкою 7,75% річних номіналом по 375 доларів і державні деривативів умовної вартістю 220 доларів, платежі по яким залежать від динаміки ВВП.
Згідно з документом, у разі підтримки такої оферти власники єврооблігацій отримають держдеривативи ще на 30 доларів за кожні 1000 доларів номіналу.

Нагадаємо, Мінфін вирішив перевести зовнішній борг Києва на державний борг. 5 листопада таке рішення підтримала Київрада. Воно передбачало обмін єврооблігацій столиці на 550 млн доларів на суверенні єврооблігації з відстрочкою погашення на чотири роки, зниженням ставки до 7,75% річних і заміну 25% основної суми боргу державними деривативами України.

Однак спеціальний комітет власників єврооблігацій Києва відхилив такі умови реструктуризації єврооблігацій.
Згодом стало відомо, що українська влада розраховує досягти угоди про реструктуризацію єврооблігацій Києва на 550 млн доларів без попередньої згоди комітету кредиторів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua