0 800 307 555
0 800 307 555

Названа найкраща країна для інвестицій в екологічно чисту енергетику

Світ
706
Китай, світовий лідер за обсягами викидів шкідливих речовин, другий рік поспіль названий найпривабливішою країною, що розвивається для інвестицій в технології екологічно чистої енергетики.
Про це передає агентство Bloomberg.
Рейтинг інвестиційної привабливості, складений в рамках проекту Climatescope, охоплює 55 країн, що розвиваються. Другу і третю сходинку в ньому зайняли Бразилія і Чилі.
“Дослідження підтвердило, що центр активності в сфері чистої енергетики невблаганно зміщується з” півночі “на” південь “- від розвинених до країнам”, – йдеться у звіті Climatescope.
У 2014 році Китай ввів в експлуатацію потужності з виробництва 35 гігават (ГВт) енергії з відновлюваних джерел – це більше, ніж сукупне виробництво електрики в 49 країнах Африки на південь від Сахари, за винятком ПАР і Нігерії.
Крім того, країна залучила інвестиції в галузь на суму $ 89 млрд.
Решта 55 держав, що розглядаються в рамках складання рейтингу, додали 15,5 ГВт нових генеруючих потужностей, заснованих на поновлюваних ресурсах, що на 64% більше, ніж в 2013 році.
У сукупності за темпами зростання подібних потужностей країни, що розвиваються вдвічі обганяють держави, що входять в Організацію економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), йдеться у звіті.
За матеріалами:
bloomberg.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас