Cisco купує лондонський стартап Acano за $700 млн


Cisco купує лондонський стартап Acano за $700 млн

Cisco оголосила про плани з придбання приватної фірми Acano з Великобританії, що спеціалізується на розробці софта для проведення відеоконференцій і забезпечення співробітництва між компаніями.

Cisco розвиває даний напрямок досить давно – з моменту придбання в 2007 році WebEx, що позиціонується як платформа для проведення відеоконференцій і спільної роботи компаній. Крім того, минулого року Cisco запустила більш сучасну альтернативу WebEx, що отримала назву Project Squared. Тоді ж в Cisco прийшов Джонатан Розенберг (Jonathan Rosenberg), колишній технічний директор Skype. Йому була надана можливість побудувати з нуля платформу для групової роботи.

І все ж, маючи, здавалося, достатньо можливостей для розвитку напрямку, Cisco витрачає чималу суму на фірму, що працює в цьому ж сегменті. Як пояснив в блозі Cisco віце-президент компанії з розвитку корпоративного бізнесу Роб Салваньо (Rob Salvagno), технології Acano підвищують можливості Cisco по забезпеченню зв’язку в гетерогенному середовищі. Іншими словами, за допомогою розробок британської компанії з’являється можливість призвести уніфікацію аудіо- і відеорішень, щоб проводити відеоконференції з використанням сервісів та інструментів різних вендорів на різних пристроях, включаючи спілкування за допомогою мобільного телефону і трансляцію переговорів на великий екран у конференцзалі. «Інновації Acano зроблять простіше для клієнтів взаємодія між собою», – зазначено в прес-релізі Cisco.

Команда Acano увіллється в колектив Cisco Collaboration Technology Group, очолюваний Роуеном Троллопу (Rowan Trollope). Угода, як очікується, буде завершена в третьому кварталі 2016 фінансового року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua