Суд почав банкрутство київського заводу безалкогольних напоїв "Росинка", - ЗМІ


Суд почав банкрутство київського заводу безалкогольних напоїв "Росинка", - ЗМІ

Господарський суд Вінницької області почав банкрутство ПрАТ “Київський завод безалкогольних напоїв” Росинка “(Вінниця), одного з великих в Україні виробників безалкогольних напоїв.

За даними, оприлюдненими в Єдиному державному реєстрі судових рішень, відповідне визначення суд виніс 26 жовтня 2015, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

У рішенні суду містяться фінансові вимоги ТОВ “Сіріус Екстружен” (Хмельницький) до ПрАТ “Росинка” на суму 1,166 млн грн.

Введено процедуру розпорядження майном боржника тривалістю 115 календарних днів – до 18 лютого 2016, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів. Розпорядником майна суд призначив арбітражного керуючого Михайла Сокольвак.

В “Сіріус Екстружен” відмовилися коментувати ситуацію. Коментар “Росинки” до моменту публікації отримати також не вдалося.

Згідно з єдиним реєстром юридичних осіб ТОВ “Сіріус Екстружен” займається виробництвом тари з пластмас. Засновниками компанії є ТОВ “Flovilia Limited” (Кіпр, Нікосія) і ТОВ “Фордон Есет Менеджмент” (Київ).

Як повідомлялося, київський завод безалкогольних напоїв “Росинка”, один з великих в країні виробників безалкогольних та слабоалкогольних напоїв, квасу і мінеральної води, заснований в 1960 році. Випускає продукцію під торговими марками “Росинка”, “Софія Київська”, “Capri-Sonne”, “Мустанг” та ін.

ПрАТ “Київський завод безалкогольних напоїв” Росинка “в 2014 році отримало чистий збиток майже 143,6 млн грн проти чистого прибутку 8,6 млн грн роком раніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua