Угорські акціонери купують банк в Україні


Угорські акціонери купують банк в Україні

Угорські компанії Brown & Deer і Eco Food, які володіли по 9,5% акцій Фінанс Банку (колишній ТММ-банк), доводять свою частку до 50%, повідомив напередодні на прес-конференції представники акціонерів банку Арпад Цапович, Золтан Сокалл та Ігор Кушнарьов .

Компанії готові інвестувати в банк 20 млн євро.

“Банк збільшить активи більш ніж в 10 разів і збільшить мережу до 180 точок продажів. Ми будемо орієнтуватися на роздріб, малий і середній бізнес. У наступному році ви побачите побудову інноваційного бізнесу. Через три роки це буде сервісний банк, орієнтований на клієнта”, – розповів голова правління Фінанс Банку Артур Муравицький.

Фінанс банк стане другим “угорським” банком в Україні. Також на ринку працює OTP Bank. “З’явилися перші ознаки стабілізації в економіці, тому до вас заходять інвестори. Те, що звідси не пішов OTP Bank і розвивається Фінанс Банк говорить про те, що ми довіряємо Україні”, – заявив присутній на прес-конференції посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень.

Фінанс банк на 1 жовтня 2015 року обіймав 111-е місце за розміром активів (219,21 млн грн) серед 123 банків, що діяли в Україні банків.

Нагадаємо, що в рамках зачистки банківської системи України з 92 малих банків може залишитися тільки половина.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Фінанс Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua