На ринку чіпів оголошено чергове велике злиття


На ринку чіпів оголошено чергове велике злиття

Один із найстаріших американських виробників мікросхем Fairchild Semiconductor International буде проданий іншій компанії з США – ON Semiconductor – за $ 2,4 млрд. Таким чином, продовжується консолідація напівпровідникової індустрії.

За умовами операції, ON Semiconductor заплатить акціонерам Fairchild по $ 20 за кожен належний їм цінний папір, що на 41% більше вартості однієї акції місяць тому, коли в ЗМІ вперше з’явилася інформація про пошук покупця Fairchild. З початку року котирування чіпмейкера піднялися на 6%.

Закрити операцію по злиттю ON Semiconductor і Fairchild планується в другому кварталі 2016 року. Через 18 місяців після цього ON Semiconductor розраховує скоротити щорічні витрати за рахунок цього придбання на $ 150 млн, говориться в повідомленні виробника.

Заснована в 1957 році Fairchild спеціалізується на розробці напівпровідникових компонентів, призначених для управління живленням в різній електроніці – від автомобільної до споживчої. Крім того, компанія випускає різні чіпи для транспортних засобів та електронні перетворювачі сигналів. На відміну від Intel, яка активно інвестує в будівництво нових виробничих потужностей для створення все більш просунутих і дорогих мікросхем, Fairchild воліє користуватися старими лініями, де виготовляються дешеві продукти.

Анонсоване об’єднання ON Semiconductor і Fairchild продовжило низку великих угод на ринку чіпів. З початку року напівпровідникові компанії оголосили про злиття і поглинання на суму близько $ 100 млрд проти $37,7 млрд роком раніше, підрахували аналітики Dealogic.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua