0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Держзакупівлі з 1 січня будуть здійснюватися в електронному форматі


Держзакупівлі з 1 січня будуть здійснюватися в електронному форматі

Всі державні закупівлі з 1 січня 2016 року буде здійснюватися в електронному форматі. Про це в ході засідання уряду повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефедов.

“Починаючи з 1 січня 2016 року розпочинається повний переведення всіх закупівель в країні в електронний формат”, – розповів Нефедов і додав, що до кінця 2016 року всі державні закупівлі можуть перейти в електронний формат.

За його словами, відповідно, починаючи з 2016 року, всі тендерні процедури, процедури оскарження та подання заявок та інші питання будуть здійснюватися в електронному форматі.

“Ці закупівлі будуть проходити повністю в електронному форматі”, – додав він.

Нефедов нагадав, що вже станом на сьогодні за допомогою реалізації пілотного проекту електронних державних закупівель було зекономлено 418 млн грн.

А в цілому за допомогою реалізації електронних закупівель, державні органи на кожній закупівлі можуть заощадити від 12 до 15%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування