Сорос купує більшу частину одного з найбільших в Україні розробників ПЗ


Сорос купує більшу частину одного з найбільших в Україні розробників ПЗ

Компанія Ciklum Holding Limited оголосила сьогодні, що «Фонд розвитку України» Джорджа Сороса (Ukrainian Redevelopment Fund LР) набуває значну частку акцій компанії Ciklum. Транзакцію планують завершити до кінця 2015 року.

«Фонд розвитку України» придбає всю частку акцій, яка зараз належить Нorizon Capital, а також неоголошену частину акцій, яка належить Маjgaard Holdings Ltd.

Ciklum є п’ятим за величиною розробником програмного забезпечення в Україні. У компанії працює більше 2200 українських фахівців. Ciklum має кілька центрів розробки в світі, всього в компанії працює близько 2500 працівників.

«Фонд розвитку України» є приватним інвестиційним фондом, який займається приватними інвестиціями в Україні і компаніях зі значними об’ємами операцій в Україні. Головним інвестиційним радником «Фонду розвитку України» є Soros Fund Мanagement LLС, приватний інвестиційний радник кількох приватних інвестиційних фондів, які працюють виключно для клієнтів сім’ї Сороса.

Нorizon Capital – це керуюча компанія, що займається інвестиціями у компанії із середнім рівнем капіталізації, високим потенціалом зростання і прибутковості в Україні та регіоні. На сьогоднішній день Нorizon Capital управляє трьома фондами: Emerging Europe Growth Fund II (EEGFII), Emerging Europe Growth Fund (EEGF) Tawestern NIS Enterprise Fund (WNISEF), загальний капітал яких складає більше $ 600 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua