Сорос вирішив інвестувати в новий фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund


Сорос вирішив інвестувати в новий фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund

Американський мільярдер та інвестор Джордж Сорос вирішив інвестувати в новий фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund, який зосередиться на наданні фінансування українським компаніям на етапі зростання.

Про це йдеться в повідомленні інвесткомпанії Dragon Capital.

Dragon Capital оголосив про запуск нового фонду прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund (Фонд).

Прес-служба компанії повідомляє, що Ukrainian Redevelopment Fund LP (URF) – приватний інвестиційний фонд, керований Soros Fund Management (SFM) в інтересах сім’ї Сороса, – став одним з якірних інвесторів нового фонду.

Фонд планує інвестувати в різні сектори української економіки, забезпечуючи підприємства фінансовою та управлінською підтримкою для підвищення ефективності, модернізації технологій та забезпечення довгострокового зростання.

Фонд у своїй роботі спиратиметься на управлінські ресурси Dragon Capital і її досвід ведення бізнесу в Україні.

URF і Dragon Capital стануть якірними інвесторами, департамент прямих інвестицій компанії Dragon Capital стане генеральним партнером фонду.

Незабаром після першого закриття, яке очікується до кінця 2015 року, Dragon Capital запропонує увійти в фонд іншим інвесторам.

“Ми раді стати якірним інвестором нового фонду прямих інвестицій в Україну”, – говорить прес-секретар Soros Fund Management Майкл Вашон (Michael Vachon).

Він вважає, що міжнародний приватний капітал у поєднанні з сильними місцевими управлінськими навичками сприятимуть відновленню економіки України та принесуть безперечну користь.

“Ми дуже раді побачити значиму підтримку, яку отримали для Dragon Capital New Ukraine Fund від Soros Fund Management і Ukrainian Redevelopment Fund LP – інвестора ринку прямих інвестицій світового класу”, – говорить генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала (Tomas Fiala).

Він зазначив, що Dragon Capital інвестує значну частину власних коштів у статутний капітал фонду.

Як повідомляло агентство, Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній, які працюють у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг та надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів.

Компанія заснована в 2000 році в Києві.

Міноритарним пакетом Dragon Capital з 2007 року володіє Goldman Sachs, один з найбільших світових банків.

Ukrainian Redevelopment Fund, LP (URF) – приватна інвестиційна структура, яка фокусується на особливих ситуаціях і прямих інвестиціях в Україну і компаніях зі значною операційною діяльністю в Україні.

Основний інвестиційний радник URF – це Soros Fund Management (SFM), приватний інвестиційний радник ряду приватних інвестиційних фондів, керованих виключно в інтересах клієнтів сім’ї Сороса.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua