Нацкомісія з цінних паперів анулювала ліцензію Української біржі


Нацкомісія з цінних паперів анулювала ліцензію Української біржі

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) анулювала ліцензію Української біржі на проведення професійної діяльності на ринку цінних паперів через присутність в ній капіталу Московської біржі.

Про це повідомила прес-служба регулятора.

“Анулювали ліцензію Української біржі за законом про ліцензування через наявність агресора в капіталі”, – відзначили в прес-службі.

У регуляторі повідомили, що рішення про анулювання ліцензії набирає чинності через 30 календарних днів.

“Ми мали підтвердження серйозних намірів потенційних покупців акцій Української біржі, ми дали їм можливість зробити подальші кроки, але не побачили прогресу. Зараз ситуація на фондовому ринку розвивається в напрямку перезавантаження системи та приведення ринку капіталу у відповідність з міжнародними стандартами”, – цитує прес служба главу регулятора Тимура Хромаєва.

Нагадаємо, українські інвестиційні компанії “Універ” і “Драгон Капітал” 16 листопада підписали з Московською біржею угоду, за якою російська сторона продає їм 23% і 20% акцій Української біржі відповідно.

Президент інвестиційної групи Тарас Козак повідомив, що операція з «Універ» буде закрита після отримання дозволу Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на придбання істотної частки біржі.

У вівторок, 17 листопада, “Універ” подав заявку в НКЦПФР на схвалення покупки акцій Української біржі у її мажоритарного акціонера Московської біржі.

У цей же день керівник “Драгон Капітал” заявив про призупинення процесу покупки акцій біржі у зв’язку з неоднозначним сприйняттям цієї угоди з боку учасників ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР УБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua