НКЦПФР ініціює встановлення мінімальної вимоги до СФ бірж на рівні €10 млн


НКЦПФР ініціює встановлення мінімальної вимоги до СФ бірж на рівні €10 млн

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ініціює встановлення мінімального вимоги до статутного фонду бірж на рівні 10 млн євро.

Про це в ході круглого столу “Стан банківського бізнесу в 2015 році. Роздріб” повідомив заступник голови комітету Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності Руслан Демчак.

“Зараз група депутатів з комісією з цінних паперів та фондового ринку розробляють комплексний закон про ринок капіталів. У тому числі – про створення нових інструментів: деривативів і валютних ф’ючерсів. Буде дуже кардинально змінюватися біржовий ринок, і будуть вимоги до бірж – мінімум 10 млн євро статутний капітал “, – сказав він.

Демчак припустив, що ті біржі, які не зможуть виконати вимоги зможуть перекваліфікуватися.

Комплексні зміни на ринку капіталу, за його словами, спрямовані на збільшення інституційного доступу іноземним гравцям до ринку України.

Як повідомляло агентство, в даний час мінімальний розмір статутного фонду бірж становить 15 млн гривень, а для фондової біржі, яка вже здійснює кліринг та розрахунки 25 млн гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua