НКЦПФР констатує зменшення обсягу біржових контрактів з цінними паперами на 87% у жовтні


НКЦПФР констатує зменшення обсягу біржових контрактів з цінними паперами на 87% у жовтні

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку констатує зменшення обсягу укладених біржових контрактів з цінними паперами на 87%, або на 51,7 млрд гривень до 8,2 млрд гривень в жовтні 2015 року з порівнянні з аналогічним періодом 2014 року.

Про це йдеться в аналітичних даних регулятора

Згідно з даними, найбільший обсяг операцій з цінними паперами спостерігався по операціях з державними облігаціями (5,9 млрд гривень), депозитними сертифікатами НБУ (839,7 млн гривень), облігаціями підприємств (761,9 млн гривень) та акціями (3304 млн гривень ).

Лідерами серед організаторів торгівлі стали фондові біржі “Перспектива” (Дніпропетровськ, 4,9 млрд гривень) і ПФТС (2,4 млрд гривень), “Українська біржа” (608,8 млн гривень).

Як повідомляло агентство, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку нагадує про набуття чинності обмежень до цінних паперів осіб з списку санкцій Ради національної безпеки і оборони з 17 листопада.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua